Para Kazan: 


İnternetten para kazanmanın pek çok yolu var. Hatta bazen kolay para kazanmak için gün boyu çalışmanıza gerek yok. Evinizin rahatlığında para kazanabilirsiniz. Peki nasıl? 


Bu Yazı Kimin için?

İnternette zaman geçiren, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan öğrenciler, ev hanımları,sosyal medya fenomenleri ve ek gelire hayır demeyen herkes içindir. Zaten zamanınızı bir şekilde harcadığınız interneti kendinize aynı zamanda  bir gelir kapısı yapmak istiyorsanız okumaya devam edin.Nasıl?

İnternetten ek gelir kazanmak için alvetak.com olarak size eşsiz bir fırsat sunuyoruz. Ürün, kargolama, paketleme bizim tarafımızdan yapılacak. Sizin yapacağınız tek şey ise sıcak ev ortamınızda bilgisayar başında ya da telefonunuz ile alvetak.com'un ürünlerini size özel üretilmiş linkler ile blogunuzda, instagram, facebook, twitter, tiktok ve diğer internet mecralarında paylaşmak. Size özel link aracılığıyla alvetak.com'dan alınan her üründen %7 komisyon alacaksınız.

Eğer bu ayın sonunda 100 lira hesabınıza yatarsa sonraki ay komisyon oranınız %10 olacaktır. Kısacası aldığınız komisyon 100 lirayı geçtikçe komisyon oranı sonraki ay %10 kalır. 100 liranın altına düşerse sonraki ay %7’e geri döner.

 

Nerden Başlamalıyım?

- Başlamak için yapmanız gereken şey alvetak.com/ortak linkine tıklamak.
- Buradan kayıt işleminizi yapın. İsim, soyisim ile beraber kazanacağınız ödemelerin yapılacağı banka ve hesap numaralarını yazıp kaydınızı tamamlayın.Hesabınıza girdiğiniz zaman menüler içerisinde "Özel Ortaklık Takip Kodu" kısmına tıklayın. Hesap kaydı yaptıktan sonra  [ B U R A Y A ] tıklayarak takip kodu sayfanıza ulaşabilirsiniz. Burada sizin için üretilmiş ve değişmeyen 64 karakterli sayılardan ve harflerden oluşan bir kod göreceksiniz. Bu sizin takip kodunuzdur. Sizin için üretilen her linke bu takip kodu da eklenir. Bu kodu içeren linkle gelen müşteriyi sizin sağladığınızı anlarız.
- Alvetak.com'dan paylaşmak istediğiniz ürünün kodunu "Takip Edilecek Ürün" kısmına yazdığınız zaman linki otomatik olarak üretilecektir.

- Bu linki kopyalayarak sosyal hesaplarınızda, bloglarda ve forumlarda paylaşabilirsiniz.
- 01778 kodlu ürünün linkine burada takip kodu ekli link oluşturukdu. Bunu kopyalayıp Twitter ile paylaşalım.
- Kopyaladık. Twitter ile linki paylaştık.
- Şimdi linke tıklayan herhangi bir kişi eğer linkten ürünü satın alırsa ürünün fiyatının %7'si hesabınıza bakiye olarak aktarılacaktır.
- Sitemizdeki ürün fotoğraflarını da indirebilir ve paylaşabilirsiniz.


Şimdi de bir video ile özetleyelim.
Dikkat edin. Alvetak.com’daki herhangi bir linki değil burada kendi hesabınızda ürettiğiniz linki paylaşın. Çünkü içinde takip kodunuzun olmadığı bir link ile gelen müşteriyi sizin gönderdiğinizi bilemeyiz. Ürün isimlerinin sonunda ürün stok kodu var. Stok kodunu Takip Edilecek Ürün kısmından aratırsanız  ürün otomatik olarak görünür.

 

 

Ne kazanırım?

- 230 TL'lik üründe : 16.1 TL (%7), 23 TL (%10)

- 160 TL'lik üründe : 11.2 TL(%7), 16TL (%10)

- 120 TL'lik üründe : 8.4 TL(%7), 12 TL(%10)

- 60 TL’lik üründe : 4.2 TL(%7), 6 TL(%10)

Sanki pahalı ürün linki paylaşmak daha cazip gibi görünüyor değil mi? Ama fiyatı daha uygun ürünler genelde daha çok satar. Karar sizin.

Linklerinizi görüp siteye gelen kişi sayısı ne kadar çok olursa satın alacak kişi sayısı da o kadar fazla olur. Ayda 20 adet ortalama fiyatı 150 lira olan ürün sattırısanız %10 komisyon ile 300 TL para kazanırsınız. Burada herhangi bir gideriniz veya sermaye yatırımınız olmayacak. Sadece link paylaşımı yapacaksınız. Verdiğiniz linkler internette kalıcı olacağı için aynı link ile siteye gelecek kişiler muhtemelen birden fazla olacaktır. Siteye ait 200 ürünün linkini sağlam mecralarda paylaşırsanız elbette bir şekilde girip satın alan olacaktır. Hepimiz sosyal medyada çok  vakit geçiriyoruz. Neden hem vakit geçirip hem de ek gelir elde etmeyesiniz ki. Ayrıca burada müşteriyi bir satın alma sayfasına yönlendirerek uzun mesajlaşmalardan kurtulmuş olacaksınız. Kısacası zaten aktif bir şekilde kullandığınız sosyal medya ve diğer mecraları kendinize pasif gelir elde etmek için bir araç haline getirerek onları size yararlı hale getireceksiniz. Kimbilir belki aylar önce facebook’ta bir grupta paylaştığınız link size 25 TL para kazandıracak.


İnstagram ve bazı mecralarda link tıklanmıyor?

Yaptığınız paylaşımda ürün resmini indirin ve link ile beraber paylaşın. Not olarak ta "tıklanabilir link için mesaj atın" yazın. İlgili kişiye mesaj ile tıklanabilir link gönderirsiniz.

 

Nasıl başarılı olurum? 

Öncelikle linklerinizi olabildiğince çok kişinin görmesini sağlayın. Sizi takip eden kişilerin ilgi alanlarına göre linkler paylaşın. Genç takipçilerinize büyük kırmızı taşlı yüzükler göstermek işe yaramaz. Ya da orta yaş takipçilere üzerinde kurt figürü olan çelik kolyeler göstermek. Doğru linki doğru platformda doğru kişilere göstermeniz gerekir.Takipçilerinizgerçek organik kişilerden olmasına özen gösterin. Bot hesaplar, sahte kişiler satın alamaz. Linki olabildiğince çok kişiye göstermek için takipçi sayınızın çok olması, blogunuzu okuyan kişi sayısının çok olması gerekir. Maksimum kişiye ulaşmaya çalışın. Fotoğrafları indirip paylaşabilirsiniz. Organik takipçisi yüksek bir sosyal medya fenomeni iseniz tam size göre. Ne kadar link paylaşırsanız o kadar satış ihtimali artar. Facebook’da  grup ya da sayfa oluşturup buralarda link paylaşabilirsiniz. Link paylaştığınızda ürün resmi ve açıklaması otomatik  gelir. Twitter da takipçilernize ürün linki paylaşabilirsiniz. İzin verilen facebook mezat sayfalarında ürün linklerini paylaşabilirsiniz. Çeşitli forumlarda ürünü paylaşabilirsiniz.
 

Linklerim ile satış yapıldığını nasıl anlayacağım?

alvetak.com/ortak linkinden hesabınıza giriş yapın. Hesabınızda bakiye kısmını göreceksiniz. Burada tl olarak bakiyeniz  görüntülenir. Hesabınıza yatırılacak ödemeleri de buradan göreceksiniz. Yapılan ve yapılacak ödemeleri buradan izleyebilirsiniz. Siparişler buradan görünür.

 

Ödeme nasıl olacak?

Her ayın 1-5'i arası biriken ödemenizi havale ile alacaksınız. Bu nedenle hesap bilgilerinizi ve iban numaranızı doğru girdiğinizden lütfen emin olun. Hesabınız içinden hesap numaranız ve iban numaranızı kontrol edebilirsiniz. Linkleriniz ile yapılan satın alımları, kazancınızı her zaman alvetak.com/ortak adresine girerek takip edebilirsiniz. Bir sorunuz olursa iletişim için whatsapp aracılığıyla ulaşabilir ya da direkt telefon açıp bize sorabilirsiniz.