Menu
Alışveriş Sepetim

Sık Sorulan Sorular

0 - Kimsiniz?

-  Şuradan kişiler, telefonlar ve haritaya bakabilirsiniz.

https://alvetak.com/hakkimizda )


1- Yeriniz nerede? Nereden gönderiyorsunuz?

-  İstanbul/Eyüpsultan. Kargonuzu İstanbul'dan göndereceğiz.

( Haritada Göster )


2- Hangi kargo firması?

-  PTTKargo ile göndereceğiz. Kargo hareketini site hesabınızdan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca sipariş sırasında verdiğiniz e-mail adresine kargo bilgisi gelecek.


3- Sipariş vermek için siteye kayıt olmalı mıyım?

- Hayır. Misafir olarak sipariş verebilirsiniz. Ama kayıt olmanızda fayda var. Ayrıca WhatsApp ve Instagram aracılığıyla da sipariş alıyoruz. Mobil sitemizden menü kısmından sosyal hesaplara ve iletişim kısmına bakabilirsiniz.


4- Siteye kayıt olmakta nasıl bir fayda var?

- En önemlisi siparişlerinizle ilgli bilgi alabilirsiniz. Her ürünün bir ödül puanı var. Aldığınız ürünle beraber kazandığınız puanı bir sonraki siparişinizde "Alışveriş Sepetim" kısmından indirim olarak harcayabilirsiniz. Bizden sürekli alışveriş yapan müşterilerimize ayrıcalık tanıyoruz. İndirimler ve kuponlar veriyoruz. Yeni ürünlerden haberdar ediyoruz.


5- Hangi ödeme yöntemleriniz var?

- Banka kartı, kredi kartı ile ödeme alıyoruz. Havale ile sipariş verebilirsiniz. Havale gönderildiği anda siparişiniz işleme konuluyor. "Kapıda Ödeme" yöntemini şimdilik askıya aldık.


6- Sipariş ettiğim gümüş yüzük parmağıma uymadı. Ne yapabilirim?

- Size yakın herhangi bir gümüşçü büyütebilir, küçültebilir.


7- Kargo ne zaman gelir? 

İstanbul'dan Bursa'ya genelde 1 günde, Trabzon'a 3 günde, Van'a 3-4 günde. İstanbul'dan uzaklığınıza, mevsime, resmi tatil günlerine, bayram tatillerine bağlı olarak değişebilir. Kargo takibini hesabım kısmından verilen link ile izleyebilirsiniz. Ayrıca sistem sizi otomatik e-mail ile bilgilendirir.


8- Başka bir sorum vardı.

- Bu Linke tıklayarak sorunuzu bize iletin. Size mail yoluyla cevap verilecektir.